Uzavře-li zájemce, který až dosud s Liškou nikdy nespořil, v období od 1. dubna 2009 do 30. června 2009 smlouvu o stavebním spoření se standardními podmínkami na cílovou částku minimálně 300 000 Kč a do 30. září 2009 vloží na tuto smlouvu částku 30 000 Kč, zhodnotí uvedený vklad 10 procenty.
Prémie (zhodnocení 10 %) bude připsána klientovi na účet stavebního spoření již v říjnu 2009. Částku 30 000 Kč může klient vložit na účet stavebního spoření jednorázově i po částech. Důležité je, aby nejpozději 30. 9. 2009 byl třicetitisícový vklad již připsaný na klientově účtu.
Prémii nelze v rámci jedné smlouvy o stavebním spoření kombinovat či slučovat s jinými aktuálně platnými zvýhodněnými nabídkami týkajícími se stavebního spoření, např. s finančním programem Liška plus.
Nejbezpečnějším způsobem uložení úspor je stavební spoření
Tak zní jeden ze závěrů výzkumu, který v březnu 2009 uskutečnila exkluzivně pro ČMSS agentura SC&C. Plných 85 % respondentů je přesvědčeno, že stavební spoření je bezpečný produkt. Podle závěrů obdobného výzkumu téže agentury z října 2008 to bylo 73 % respondentů. Srovnání s březnem 2009 tak potvrzuje, že důvěra ve stavební spoření jako nejbezpečnější produkt na tuzemském trhu významně roste.
Stavební spoření je zároveň i produktem velmi atraktivním
V situaci, kdy jsou úrokové sazby nízké, je samozřejmě stavební spoření velmi atraktivní již ve své spořící fázi, a to více než kdy jindy. Roční efektivní úroková míra dosahuje až 6,94 procenta. Navíc již od uzavření smlouvy o stavebním spoření zná úrokovou sazbu svého úvěru ze stavebního spoření. Podstatné přitom je, že tato úroková sazba je neměnná až do poslední úvěrové splátky.
Podrobné informace nejen o této nabídce získáte na webových stránkách ČMSS ( www.cmss.cz ) nebo u finančních poradců ČMSS.