A "vedlejší" tratě budou kdy? Také po nich jezdí i státní rychlíky. Ať si zkusí jet trasu mladá Boleslav - česká lípa a dál. Nebo česká lípa - Děčín, horší signál bývá i mezi českou lípou a Mimoni a mezi Rynolticema a Libercem. A nebo Liberec - Frýdlant. Ať ty trasy projede nějaký úředník a bude koukat kde všude nebude mít signál. Hlavně že autíčka mají na silnici i velkokapacitní pokrytí, pro autíčka všechno, to se chytne i n78 (3500) na silnici. To asi aby za Plantem mohli všichni hrát hry, koukat na filmy a podobně.